چگونه تغییرات جدید در فید فیس بوک ، بر بازاریابی آنفلوآنزا تأثیر می گذارد

مارک زاکربرگ همیشه در حال تکان دادن دنیای رسانه های اجتماعی است و جدیدترین اعلامیه وی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنیانگذار فیس بوک در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۸ به جهانیان گفت که این بستر برای تبلیغ بیشتر محتوای دوستان و خانواده کاربران و اخبار کمتر ، الگوریتم خود را تغییر می دهد. این اطلاعیه انتقادات و عناوین بزرگی را به خود جلب کرد ، زیرا انتظار می رود تغییر فید فیس بوک بر قدرت درآمدزایی برند تأثیر بگذارد.

زاکربرگ در پست خود (نشان داده شده در زیر) خاطرنشان می کند که “ویدئو و سایر محتوای عمومی در چند سال گذشته در فیس بوک منفجر شده است” ، به حدی که برخی احساس می کنند که این روزها “از جمع دوستان” به روز شده است.

چرا اکنون این اتفاق می افتد؟

این تغییر بدون شک جسورانه است ، اما براساس منطق صحیح است. منتقدان در غول رسانه های اجتماعی اجازه داده اند تا دخالت های خارجی در انتخابات ، گردش اطلاعات نادرست و سوء استفاده از روانشناسی انسانی را برای کسب درآمد بیشتر بدست آورند. فیس بوک به طور تاریخی این ادعاها را رد کرده است ، اما در سال ۲۰۱۷ همه چیز تغییر کرد. فیس بوک اذعان کرد که گروه های مؤثر روسیه با هدف دیدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ، تبلیغات زیادی را خریداری کرده اند. علاوه بر این ، این شرکت اذعان داشت که مصرف منفعل محتوای آن تأثیر منفی بر سلامت روان دارد – اگرچه راه حل پیشنهادی آن ترغیب استفاده بیشتر از این بستر بود. زاکربرگ با این اعلامیه جدید تصدیق کرد که فیس بوک باید ثابت باشد و به همین دلیل شکسته است.

راه حل

این به معنی حرکت به جلو چیست؟

اعلامیه دارای سه نوع تأثیر عمده است. یکی ، این خبرهای بدی برای سازمان هایی است که برای بازاریابی ارگانیک و ناشرانی که به ترافیک خود به سکوی تکیه می کنند ، به Facebook متکی هستند. دو ، این خبر بد برای سرمایه گذاران است ، که احتمالاً به اندازه درآمد تبلیغ نمی بینند. سرانجام ، و بیشترین اهمیت به عنوان پست امروز ، این امر به روشی بسیار مثبت در بازاریابی تأثیرگذار تأثیر خواهد گذاشت.

رسانه های اجتماعی مکانی است که می توان مارک ها را تنها با توجه به محتوای آنها “سرد” کرد. با استفاده از تاکتیکها ، راهبردها و مشارکتهای صحیح ، سازمانها می توانند در تعداد فروش و میزان مشارکت ، پیشرفت چشمگیری داشته باشند. هر تأثیرگذار موفق ، بدون توجه به صنعت هدف خود ، از یک سبک محتوا و منحصر به فرد برخوردار است که به شدت با مخاطبان خود طنین انداز است. با تغییر الگوریتم فیس بوک ، می توانیم انتظار داشته باشیم که این تأثیرگذار حتی به محتوای خود توجه بیشتری نشان دهند و مارک هایی را که از آنها حمایت مالی می کنند حتی بیشتر منجر ، خرید و تعامل کسب کنند.

Influencers ، موتورهای خود را Rev کنید!

اگر از قبل تأثیرگذار هستید ، اکنون خدمات شما از گذشته اهمیت بیشتری پیدا می کنند. مهم نیست که شما یک تأثیرگذار خرد یا کلان باشید ، خدمات شما در سال ۲۰۱۸ با حق بیمه خواهد بود. اگر شما یک بازاریاب هستید ، اکنون زمان شروع کار با تأثیرگذار است اگر قبلاً این کار را انجام ندادید.

بسیاری از مارک های کوچک و متوسط ​​تصمیم می گیرند با مشاغل خرد تأثیر بگذارند ، که برای استخدام مناسب تر و اغلب هدفمند تر و به ظاهر معتبرتر از کلان یا مگا تأثیرگذار هستند. مهم نیست که با چه اندازه تأثیرگذاری می کنید ، مطمئن شوید که او درک عمیقی از صنعت و پیروانش دارد. و به عنوان یک برند ، شما باید بدانید که مخاطبان و صنعت هدف قبل از سرمایه گذاری در این تأثیرگذار چه باید باشند. شما و تأثیرگذار (افراد) خود باید یک آرزو مشابه را داشته باشید – برای دستیابی و لذت بردن مخاطبان هدف.

استخدام

به خاطر داشته باشید که انتخاب یک تأثیرگذار مربوطه و گفتن آنها برای ارسال محصول در مورد محصول یا مارک تجاری شما ، مهم نیست که بازاریابی تأثیرگذار چیست. برای موفقیت ، باید عناصری را پیدا کنید که نام تجاری شما را با محتوای ارگانیک موجود در آن تأثیر می گذارد و آن را تا حد ممکن با ارزش ، صمیمانه و جذاب جلوه می دهد.

چگونه می توان از Influencers فیس بوک پیدا کرد

مطمئن نیستید که با پیدا کردن این تأثیرگذارهای طلایی از کجا شروع کنیم؟ ابزاری مانند Simply Measured ، BuzzSumo و Upfluence می توانند به شما در شروع کار کمک کنند.

این ابزارها آمارهایی را درباره هر تأثیرگذار درباره یک موضوع خاص ، از جمله تعداد پیروان و فعالیت اخیر ارائه می دهند. همچنین می توانید با آژانس های بازاریابی تأثیرگذار شریک شوید ، که شما را با نیازهای بی نظیر سازمان شما مطابقت می دهد. آژانس ها جنبه های وقت گیر بازاریابی تأثیرگذار ، مانند تحقیق و ارتباطات مداوم را برای شما به عهده می گیرند و باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند تا بتوانید بیشتر روی استراتژی و اجرای کلی متمرکز شوید.

شناسه h3= “”> آنفلوئنسرهای تنظیم شده؟ زمان خواهد گفت.

ما باید تعجب کنیم که آیا فیسبوک شروع به تنظیم امور تأثیرگذار و رفتار با پستهای آنها با روشی مشابه با مشاغل خواهد کرد. آیا به دلیل اشتراک محتوای تبلیغی مجازات می شوند؟ خیلی زود است که بگوییم فیس بوک خط را ترسیم می کند ، اما باید طی چند ماه آینده بدانیم. با این وجود می توان انتظار یک چیز را داشت. با وجود نمایش کمتر تبلیغات در شبکه ، فیس بوک راهی برای کسب درآمد بیشتر پیدا می کند و بازاریابی تأثیرگذار می تواند راهی باشد که اتفاق می افتد. در ضمن ، به همان اندازه قدرت خود را می توانید از تأثیرگذار خود خارج کنید در حالی که الگوریتم جدید تازه است.

فراتر از بازاریابی آنفلوآنزا

آیا بعد از تغییر الگوریتم جدید ، روش های دیگری وجود دارد که بتوانید با موفقیت در ارتقاء فیس بوک در خارج از بازاریابی تأثیرگذار استفاده کنید؟ کاملا! اگرچه الگوریتم جدید مطمئناً چیزهایی را برای مارک ها تغییر خواهد داد ، بسیاری از عناصر دیگر تبلیغ محتوا بر روی این پلتفرم یکسان خواهند ماند. برندها باید همچنان بر ایجاد مطالب جالب ، مرتبط و با ارزش تمرکز کنند ، که بدون توجه به میزان نمایش در خبرهای خود ، همچنان به طرفداران خود جلب می کند.

اگر برنامه تبلیغاتی خوبی در دست ندارید ، تعداد افرادی که در معرض این محتوا قرار دارند تغییر خواهد کرد. اما حتی اگر تعداد معدودی از افراد محتوای شما را ببینند و آن را دوست داشته باشند ، آن را با دوستان خود به اشتراک می گذارند ، و سپس فیس بوک آن را با اهمیت تر می بیند و آن را به دیگران تبلیغ می کند. ما می دانیم که افراد به احتمال زیاد مطالبی خنده دار ، کم نور و یا با فرمت فیلم کوتاه به اشتراک می گذارند. این محتوا برای افرادی که فاصله کوتاهی دارند ، آسان است تا سریع با دوستان خود هضم و به اشتراک بگذارند. برندهایی که مایل به موفقیت در ارتقاء محتوای ارگانیک هستند ، بهترین موفقیت را برای اولین بار در این قالب ها دارند.

خنده

در اطلاعیه اخیر خود ، فیس بوک بر اهمیت ارتباط معتبر ، خواه از افراد یا مارک های دیگر تأکید کرده است. اما در پایان روز ، محتوای Influencer در صدر لیست بیشترین تبلیغات تبلیغاتی مرتبط قرار می گیرد و به برندها امکان می دهد پیام های کلیدی را برای مخاطبان مورد نظر خود قایق کنند. حتی ممکن است ویروسی شوید!

کدام یک از ارسال ها احتمالاً ویروسی نمی شوند؟

طبق فیس بوک ، سه نوع ارسال وجود دارد که مصرف کنندگان آن را بیش از حد تبلیغی می دانند. این موارد شامل موارد زیر است: پستهایی که کاربران را به سمت ورود به تبلیغات / جاروهایی که هیچ زمینه واقعی ندارند سوق می دهد. پستهایی که کاری غیر از ترغیب کاربران به نصب برنامه یا خرید یک محصول ندارند. و پستهای ارگانیک که از تبلیغات مشابه با همان استفاده مجدد استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، آنها پست هایی هستند که مارک ها می خواهند فشار بیاورند ، نه پست هایی که کاربران می خواهند آنها را ببینند.

طبق گفته Veritas Communications ، “هنگامی که مطالب عالی و تأثیر گذاران مناسب جمع می شوند ، مارک ها به اندازه یک توصیف شخص ثالث به مصرف کنندگان ، ۵۸٪ بالابر را مشاهده می کنند.” باز هم ، بازاریابی تأثیرگذار ، هنگامی که محتوای ارزشمند و واقعی را شامل می شود. ، برنده شد

این برای سایر سیستم عامل ها چه معنی دارد؟

فیس بوک یکی از شبکه های پیشگام رسانه های اجتماعی بوده است و وقتی عمل می کند ، سایر شبکه های اجتماعی توجه می کنند. بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی جدید ، مانند SnapChat ، هنوز مبتنی بر الگوریتم نیستند. این امر به بازاریاب ها این فرصت را می دهد تا محتوای خود را در این شبکه ها تبلیغ کنند و هنوز هم از دسترسی ارگانیک کشش زیادی را به دست آورند. بهترین انواع پست برای رسیدن به موفقیت در SnapChat عبارتند از قطعات صحیح داستان سرایی که بیانگر ضرورت و ایجاد فتنه در مورد یک وضعیت ، رویداد یا محصول هستند. SnapChat یک شبکه اجتماعی مهم برای تأثیرگذارانی است که می خواهند علاوه بر محتوای برنامه ریزی شده خود در کانال های دیگر ، محتوای زنده را به مخاطبان خود ارائه دهند.

برنامه ریزی

نتیجه گیری

الگوریتم فیس بوک مطمئناً طی سالهای آینده تحولات خود را ادامه خواهد داد ، اما محتوای جالب و هیجان انگیز هرگز پیر نمی شوند. نحوه ارائه آن محتوا به مخاطبان خود ممکن است تغییر کند ، اما بازاریابی تأثیرگذار یکی از بهترین شرط بندی های شما در سال ۲۰۱۸ است.