معرفی بازی پرندگان ماهی گیر ۲؛ سفر فلپی برد به ماقبل تاریخ

تنها نام «گلیم گیمز» کافیه تا دارندگان اسمارت فونا دست به تجربه عنوانی بزنن. این استودیو که با ساخت موتوری تونست به موفقیتای مختلفی دست پیدا کنه، امسال وسعت فعالیت هاش رو زیاد کرده و الان که این مطلب رو می نویسیم اونا چهار اپلیکیشن رو به منتشر کردن رسونده ان؛ هی تاکسی، سنتوری، موتوری ۲ و عنوانی که امروز می خوایم معرفی کنیم.

«پرندگان ماهی گیر ۲» مثل قسمت ابتدایی خود با الهام از مکانیزمای گیم پلی Flappy Bird تجربه ای اعتیادآور و هیجان انگیزی رو واسه بازیکنا به ارمغان می آورد، عنوانی ساده که می تونه با المانای جذابش روزا مخاطبینش رو سرگرم می کنه. اگه دوست دارین با ساخته جدید استودیو گلیم گیمز آشنا شید، با ما و معرفی عنوان پرندگان ماهی گیر ۲ همراه باشین.

واسه این که پرندگان روی یه خط تقریبا مستقیم حرکت کنن، باید انگشت خود رو ثابت روی صفحه نگه دارین.

داستان از این قراره که پرندگان قبل تاریخ تا مرز نابودی جلو رفته و اونا باید با تغذیه از ماهیا خود رو نجات بدن. اینجاس که بازیکن نقش خود رو پیدا می کنه؛ پرندگان رو واسه گرفتن ماهیا کمک کنین. همونجوریکه گفتیم، گیم پلی پرندگان ماهی گیر ۲ خیلی فرقی با قسمت قبلی نداشته و واسه پرواز پرنده ها کافیه روی صفحه اسمارت فون کلیک کنین تا اونا به پرواز در بیان.

ساخته گلیم گیمز مثل بیشتر اپلیکیشنای این استودیو یه عنوان رکوردی بوده و باید فرود به سمت دریا، ماهیای بیشتری به دست بیارین. حالا سوال اینجاس پرندگان ماهی گیر ۲ چیجوری بازیکنا رو به رقابت می کشه. جدا از این که نباید به صخره ها اصابت کنین، موجوداتی هم درون آب و هنگام پرواز می بینین که اگه به اونا برخورد کنین، باخته و چاره ای ندارین تا از اول دست به تجربه بازی بزنین.

اگه می خواین پرندگان فرود بیان، نباید روی صفحه اسمارت فون ضربه بزنین. بزرگترین فرق بازی با قسمت قبلی اش رو می تونیم محیط بنامیم. این بار دریاچه ای که هستین بزرگتر شده و خیلی راحت می تونین زیر آب شنا کنین. همین المان به تنهایی تونسته تا پرندگان ماهی گیر ۲ رو بهتر از عنوان قبلی کنه.

با دریافت ماهیای بیشتر هم می تونین پرندگان جدیدی رو آزاد کرده و با اونا با پرواز در بیایید. گلیم گیمز قبلا با ساخت عناوین محبوبش نشون داده که می دونه محیطا رو چیجوری بسازه تا کاربرها از بازی استقبال کنن. پرندگان ماهی گیر ۲ از همین قانون پیروی کرده و طراحی موجودات کنار رنگ بندی خوشحال محیطا تونسته ان تا جذابیت بازی رو زیاد کنن.

به تموم این المانای مثبت یه موسیقی خوشحال رو اضافه کنین تا بدونین که تجربه ساخته گلیم گیمز تا چه قدر می تونه خوشحال کننده و باحال باشه. واسه سخن پایانی باید بگیم اگه خواهان عنوانی هستین که ضمن سادگی شما رو به رقابت بکشه، پرندگان ماهی گیر ۲ رو از دست ندین. حجم نه خیلی زیاد بازی هم دلیلی واسه تجربه نکردنش باقی نمی ذاره.

پرندگان ماهی گیر 2

  • پرندگان ماهی گیر ۲
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گلیم گیمز
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۸٫۳ مگابایت

دانلود