۱۰ اشتباه ساده در سئو

۱- انتخاب کلمه کلیدیای نادرست

افراد کلمه کلیدیا رو انتخاب می کنن و تصور می کنن که توصیف کننده سایتشانه اما کاربران سطح متوسط این کلمات رو جستجو نمی کنن. واسه انتخاب کلمه کلیدیا مناسب می تونین از وسیله Website Keyword Suggestion استفاده کنین.

۳- سایت فلش بدون نسخه html

فایلای فلش ممکنه جذاب باشن، اما نه واسه موتورهای جستجو و کاربران. موتورهای جستجو سایتای فلش رو دوست ندارن چون اسپایدر نمی تونه محتوای اونا رو بخونه و در نتیجه اونا رو ایندکس نمی کنه.

۴- منوهای جاوا اسکریپت

موتورهای جستجو جاوا اسکریپت رو نمی خونن، پس ازش استفاده نکنین. اگه مجبور به این کارین، یه نقشه سایت بسازین (یا لینکا رو در تگ <noscript> بذارین).

۵- نبود وجود کامل سازی و مراقبت و نگهداری

اگه می خواین موفق باشین، باید همیشهً سایت خود رو بهینه سازی کنین، به رقابت به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین و تغییرات الگوریتم موتورهای جستجو رو دنبال کنین.

۶- تمرکز زیادتر از اندازه بر متا تگا

متاتگ در حال قدیمی شدن هستن (اگه تا حالا نشده باشه). می تونین واسه تموم کلمه کلیدیا و توصیفات متاتگ بسازین اما انتظار نداشته باشین رتبه خوبی به دست بیارین.

۷- به کار گیری تصاویر واسه هدینگ

چون لینکای منو و تگای h2 واسه سئو مهم هستن، پس تصویر، کارایی متن رو نداره.

۸- ندیده گرفتن نشانی سایت

از کلمه کلیدیا در نشانی سایت استفاده کنین تا به مزیت رقابتی شما تبدیل شه. به کار گیری کلمه کلیدیا در نشانی سایت، عنوان و پاراگرافای ابتدایی منتهی به کسب رتبه بهتر موتورهای جستجو می شه.

۹- اسپم بودن بک لینک

اسپم

این یه خیاله که بک لینک بیشتر همیشه بهتره. اگه بک لینکای زیاد و بی کیفیت داشته باشین، در آخر موتورهای جستجو و به خصوص گوگل سایت شما رو مسدود انجام میده.

بک لینک

۱۰- نبودن کلمه کلیدیا در محتوای سایت

بهتره کلمه کلیدیا در متن وجود داشته و برجسته یا هایلایت شن تا به بهتر شدن رتبه شما کمک شه.

۱۰ اشتباه ساده در سئو

  •  

    ۱۰ اشتباه ساده در سئو

۵

 

خلاصه

۱۰ اشتباه ساده در سئو که می تونه به دلیل سادگی بسیار زیاد واسه شما در سئو وب سایتتون پیش بیاد و حتی واسه اصلاح به اون دقت نکنین