کار با نرم افزار لینک بیلدینگ

یکی از مهمترین تکنیکای ، لینک بیلدینگ یا لینک سازیه که به وبمستر کمک می کنه بتونه از صفحات اینترنتی، بک لینک دریافت کنین. در لینک سازی شمام باید به لینک سازی داخلی سایت اهمیت بدین و هم به لینکای خارجی لینک دهی انجام بدین. لینک سازی در رتبه بندی سایت شما بسیار موثره. در نتیجه شما باید به دو مسئله به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین: یکی از مهمترین تکنیکای ، لینک بیلدینگ یا لینک سازیه که به وبمستر کمک می کنه بتونه از صفحات اینترنتی، بک لینک دریافت کنین. در لینک سازی شمام باید به لینک سازی داخلی سایت اهمیت بدین و هم به لینکای خارجی لینک دهی انجام بدین. لینک سازی در رتبه بندی سایت شما بسیار موثره. در نتیجه شما باید به دو مسئله به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین:

بک لینک

۱- واسه صفحات داخلی خود لینکای مناسب بسازین و همیشه تو یه بازه وقتی منظم، به لینکا رسیدگی کنین تا مطمئن شید این لینکا خراب نیستن.

۲- لینکای خارجی رو یادتون نره. با سایتای معتبر با سایت خود رد و بدل کردن لینک انجام بدین تا بتونین رتبه بندی سایت رو بالا ببرین. پس فهمیدین که لینک بیلدینگ تا چه حد مهمه و این کار باید با دقت انجام گیرد بدین منظور در لینک سازی می تونین از نرم افزارهایی که واسه این منظور طراحی شده استفاده کنین.

‫اگه در سئو و بهینه سازی سایت در مورد ساخت لینک جدی‬ هستین، باید از نرم افزار لینک بیلدینگ‬ استفاده کنین البته منظورم نرم افزارهای ساخت لینک تبادلی نیس‬. لینک گزاری تقابلی دیگه ارزش چندانی نداره‬ پس وقتی که به دنبال نرم‬ افزارهای ساخت لینک هستین به‬ این موضوع دقت کنین اون برنامه ها تنها رابطه شما‬ با صاحبان سایت دیگه رو مدیریت میکنه‬ تا از اونا لینکهای تقابلی بخواین‬. بعضی از برنامه های قدیمی لینک‬ گزاری تقابلی عملکردشون تغییر کرده‬ هم اینکه در مورد برنامه های ترفندهای‬ لینک گزاری مانند Linked networks‬ و XRumer با احتیاط باشین‬.

سئو

معرفی چند نرم افزار لینک بیلدینگ

امروزه چند برنامه واسه ساده سازی روند‬ پیدا کردن مکانای دریافت لینک‬ به وسیله متدهای جور واجور طراحی شده‬. این نرم افزارها سایتایی که میتونن کاندید باشن رو‬ به وسیله کلیدوازها و یا لینکهای رقبا پیدا میکنه‬ بعد گزارشی تعبیه میکنه و اونا‫ رو دسته بندی میکنه، به صورت‬ وبلاگها، مدیاهای اجتماعی، سایتهای کار‬ سایتهای کسب وکار و سایتهای مطمئن و چیزای دیگه ای به جز اینا‬ اگه به این برنامه ها علاقه‬ مندین کمی زمان واسه پیدا کردن اونا صرف کنین.‬‬‬‬ واسه نمونه، Ontolo‬ همیشه پشت زمینه کار میکنه و لینکهای جدید‬ رو پیدا کرده و در صورتی‬ که لینک خوبی پیدا کنه به شما ایمیل میزنه. ‬ Wordtracker یه محیط‬ آموزشی رو به وجود می آورد و در اون‬ ایده هایی واسه درخواست لینک به شما می ده.‬‬

ایده

Ontolo اطلاعات تماس‬ رو جمع آوری میکنه، مثل ایمیلها‬ و لینکهای اکانتهای‬‬ Twitter و Facebook‬ هم اینکه Ontolo از‬ توانایی جستجوی پیشرفته هم برخورداره که شما رو قادر میسازد‬ که براساس ویژگیای سایتهای ‫جور واجور، مثلا دقیق شدن و فوکوس کردن بر نوع دامین، واسه‬ نمونه دامینهای .edu‬ یا براساس مباحث و نوع اونا جستجو کنین‬ و Raven دارای‬ ابزارهاییه که ارتباطات رو مدیریت کرده‬ و توجه خود رو بر لینکها‫ گذاشته و اگه‬‬‬‬‬‬‬ چیزی تو یه لینک عوض شه‬ واسه نمونه صاحب سایت یادداشت‫ کاملی از مشخصات اضافه کنه، یا‬ اگه ارزش صفحه عوض شه به شما اطلاع می ده‬ البته این نوع نرم افزارها کمی‬ گران هستن و معمولا از ۷۰ تا‫ ۱۰۰ دلار در ماه هزینه دارن‬ ولی اگه در مورد ساخت لینک‫ جدی هستین، مخصوصا اگه از‬ اون بر سایتهای مختلفی کار میکنین‬ ارزش خریداری رو داره.‬‬‬‬

دلار

‫‬‬