نکته به نکته: (قسمت هفتم) چگونه وب سایت خود را به درآمد برسانیم؟

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ ۰ نظر ۳,۱۲۵ بازدید

در این قسمت از مجموعه نکته به نکته به یه مسئله بسیار مهم که تموم کار و کاسبیای اینترنتی با اون درگیر هستن می پردازیم، این نکته مهم، روش پیشرفت و تبلیغات مناسب یه وب سایته که هر کار و کاسبی اینترنتی باید اونو بدونه.

تصور کنین یه کار و کاسبی اینترنتی راه اندازی کردین: یه سایت استاندارد، هاست عالی، تولید محتوا با مطالب بهینه و هم اینکه اجناس خوبی هم در اون قرار دادین اما درآمدی از راه این سایت ندارین، دلیل چیه؟

در این فایل آموزشی ویدیویی می خوایم به شما آموزش بدیم چیجوری می تونین از راه سایت خود به درآمد برسین؟ تنها تبلیغات می تونه عامل موفقیت یه سایت باشه؟؟

اصلا مهم نیس در چه بخش ای فعالیت می کنین یا صاحب چه سایتی هستین یا سایت شما فروشگاهی هست یا آموزشی. مهم رسیدن به درآمد از راه وب سایته که چیجوری می تونین این کار رو به درستی انجام بدین و شکست نخورین.

مهمترین صحبت ما در این ویدیو اینه که به شما خواهیم آموخت چیجوری سایت خود رو با هزینه کم به درآمد بالا برسونین و هم اینکه چیجوری سایت خود رو پیشرفت بدین و تبلیغات آنلاین رو شروع کنین، به روشی که تاثیر بالا و نتیجه پایانی خوبی بدست بیارین.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود