نکته به نکته (قسمت اول) ویژگی های یک مقاله ی خوب

نکته به نکته (قسمت اول) ویژگیای یه مقاله خوب

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ ۳ نظر ۱۱,۲۹۳ بازدید

مجموعه آموزشی اعضای طلائی "نکته به نکته" از امروز فعالیت خودشو شروع کرد، در این مجموعه در هر قسمت یه نکته بسیار مهم به شما آموزش داده می شه. رعایت این نکات می تونه در کار و کاسبی شما تاثیر خوبی بزاره.

مجموعه نکته به نکته ، نکات طلایی و مهم در کار و کاسبی اینترنتی رو آموزش میده که خاص اعضای طلایی سایت مدیروبه. رعایت این نکات در سایت شما می تونه باعث افزایش بازدید و درآمد زایی بیشتر شه. در اولین قسمت مجموعه نکته به نکته به ویژگیای یه مقاله خوب می پردازیم.

در این فایل تصویری می خوایم ویژگیای یه مقاله خوب و به درد بخور هم از دید گوگل و هم از دید کاربر رو به شما آموزش بدیم. پس از تماشای این ویدیو باید بتونین یه مطلب رو به صورت به طور کامل حرفه ای در سایت خود منتشر کنین. 

وبلاگ نویسی

 یه سوال بسیار مهم هست که موقع نوشتن یه مقاله خوب باید از خودتون سوال کنین در این فایل آموزشی به این سوال و جواب اون می پردازیم ، این نکته بسیار مهم، تاثیر زیادی در کار و کاسبی اینترنتی شما داره و باعث افزایش درآمد بیشتر از راه مقالات و مطالب قرار گرفته در سایت شما می شه. 

 

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود