معرفی اولین کتاب مدیر وب : دیکشنری کسب و کار اینترنتی

انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۶ نظر ۲,۸۱۰ بازدید

Your browser does not support the video element.

دانلود رایگان معرفی اولین کتاب مدیر وب : دیکشنری کار و کاسبی اینترنتی

اولین کتاب مدیر وب به چاپ رسید اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در اندازه کوچیک و جیبی آماده شده. 

به چه دلیل باید کتاب دیکشنری کار و کاسبی اینترنتی رو منتشر می کردیم؟

وقتی به کار و کاسبی اینترنتی علاقه مند شدم در سن خیلی پایینی بودم و همین موضوع باعث شده بود اشتیاق خیلی بالایی واسه یادگیری داشته باشم، اما مشکل بزرگی وجود داشت و اون نبود چیزی واسه یادگیری بود هیچ سایت یا کتابی دراین بخش نبود که با مراجعه به اون و حتی پرداخت مبلغی بشه آموزشی در این مورد آموخت.

همه وقت من صرف جستجو در گوگل و بررسی سایتای خارجی شده بود اما بازم چیزی بود که سد راه من شده بود؟!

من نمیدونستم باید چه کلمه ای رو جستجو کنم تا بتونم به راه درست هدایت بشم. با جستجوی کلماتی مثل کار و کاسبی و فروشگاه اینترنتی به فارسی و انگلیسی به یافته های خاصی نمی رسیدم و وقتی که در کنار آدمایی در این بخش قرار می گرفتم گوشه های خودمو تیز می کردم تا شاید بتونم یه کلمه جدید بشنوم و در اولین فرصت اون رو جستجو کنم تا بتونم محتوای جدیدی رو پیدا کنم و بیشتر یاد بگیریم.

کلمات در وب بسیار مهم هستن و در بعضی مواقع مهمترین چیزی که می تونین داشته باشین یه کلمه س. در آموزشای سئو فقط گفتن یه کلمه خاص که می تونه اسم یه روش مخفی سئو یا وسیله فوق العاده باشه واسه شنوندگان کافیه تا بتونن سالها جلوتر برن و راه چند ساله رو یه ساعته طی کنن.

این کتاب حاصل همه اون کلمات و جستجو هاس که از پراکندگی درآمده و در کنار هم جمع شدن. در این کتاب بیشتر از ۲۰۰۰ کلمه تخصصی در بخش کار و کاسبی اینترنتی هست که به زبون فارسی و قابل درک ترجمه و تبدیل شده.

از ویژگیای همراه با این کتاب میشه به اپلیکیشن اندروید اون اشاره کرد که به صورت آفلاین می تونین کلمات رو در اون جستجو کنین و معنی فارسی اون رو خیلی راحت ببینین و درک کنین. وقتی که تو یه جلسه یا همایش حضور دارین و کلمه ای می شنوین که معنی اون رو نمی دونین با جستجو در این اپلیکیشن به سرعت معنی اون رو فهمیده باشین.

با در نظر گرفتن این که تعداد محدودی از این کتاب به چاپ رسیده می تونین واسه اطلاع از زمان منتشر کردن اون در سایت در خبرنامه سایت و یا در شبکه های اجتماعی مدیر وب عضو شید.

 

                                                                     

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *