مرگ پسر جوان در پارتی شبانه در الهیه تهران

مرگ پسر جوون در پارتی شبونه در الهیه تهران

موران پس از حضور در محل حادثه، با مشاهده چند تن از مأموران مقابله با مفاسد اجتماعی و چندین دختر و پسر جوون، به این نتیجه رسیدن در طبقه سوم ساختمون مورد نظر یه میهمانی جداسازی نشده برپا بوده که مأموران با اطلاع از موضوع و با دستور قاضی دادسرای ارشاد، خود رو به محل مورد نظر رسونده و میهمانان رو دستگیر کرده ان.

ایران: پارتی شبونه در یکی از محله های شمال تهران با مرگ دلخراش پسر جوونی تموم شد.

 

ساعت یه بامداد جمعه- ۲۴ دی- مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش از مرگ پسر جوونی در خیابون الهیه باخبر شده و راهی محل حادثه شدن.

 

مأموران پس از حضور در محل حادثه، با مشاهده چند تن از مأموران مقابله با مفاسد اجتماعی و چندین دختر و پسر جوون، به این نتیجه رسیدن در طبقه سوم ساختمون مورد نظر یه میهمانی جداسازی نشده برپا بوده که مأموران با اطلاع از موضوع و با دستور قاضی دادسرای ارشاد، خود رو به محل مورد نظر رسونده و میهمانان رو دستگیر کرده ان.

 

اما این وسط مرتضی – ۲۸ ساله – که با مشاهده مأموران قصد فرار از پنجره طبقه سوم رو داشته، یهو سقوط کرده و جون باخته س. با اعلام موضوع به قاضی شاهنگیان، بازپرس کشیک خاص قتل، تحقیقات در این باره شروع و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی واسه تعیین دلیل اصلی مرگ صادر شد. هم اینکه از اونجا که پدر و مادر مرتضی مرگ پسرشون رو مشکوک دونسته ان، پرونده واسه تحقیقات بیشتر به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران سپرده شد.

 

جمع آوری: آلامتو