مدل موی ستارگان هالیوود در گذر زمان

یکی از انتخاب های مهم واسه حفظ ظاهر شماس و اگه مدل اشتباهی رو انتخاب کنین ممکنه ظاهر شما در عین خوب بودن بسیار بیریخت به نظر برسه.

شاید شمام این حس رو تجربه کرده باشین؛ اینکه آلبوم های قدیمی رو ورق می زنید و با نگاه کردن به قیافه های قدیمی، مدل موها و طرز لباس پوشیدن خودتون در گذشته خنده تون می گیرد. سلبریتی ها هم از این قضیه مستثنا نیستن؛ فرقش اینه که شما می تونید آلبوم ها رو بغل دستی مخفی کنین اما واسه اونا اینجور امکانی وجود نداره. چیزی که در این گزارش می ببینن نمونه عینیه از تاثیر عبور زمان بر چهره ستارگان سرشناس دنیا.

مدل موی کامل کروز TOM CRUISE

تنوع طلبی اش اصلا دوست نداره دست به قیافه اش بزنه و به طور کامل محافظه کاره. اون در تموم عمر عروسکی شونِه کرده. تنها نکته ای که در عکس ها می توان دید، اینه که کامل کروز خط ریش نداره ولی به دلیل کم حجم بودن خط ریش از موهاش واسه این کار استفاده کرده و یه تیکه موی بلند رو به جای خط ریش روی صورت گذاشته تا صورتش مردونه تر شه و پری اون رو نابود کنه.

مدل موی کریستین بل CHRISTIAN bale

مدل موی کریستین بل CHRISTIAN bale

مطمئن باشین که اگه کریستین بل خودش عکس قدیمش رو ببینه، خنده اش می گیرد. یکی از اشکالات مدل موی قدیم اون اینه که گوش، چانه و زیربینی تا لبش بیرون زده. اما در مدل چهره تازه خوب عیوب صورتش پوشونده شده.

مدل موی جانی دپ JOHNY DEPP

جانی دپ صورت استخوانی، باید کاری کنه که این فرم صورت که یکی از بهترین هاست از بین نره. اون خوب طبق زمان پیش می رود و بهترین انتخاب رو در دهه ۶۰ داشته. مدل ریش هاش هم تازگیا تغییر کرده. اون از ریش پروفسوری استفاده کرده تا خالی بودن صورتش از بین بره. طی این سال ها ریزش مو باعث شده که موهاش رو پوش دهد تا کم پشتی شون به چشم نیاد. با ادامه این روند ممکنه چند وقت دیگه اون مجبور شه موهاش رو مثل آقا ماشالا(حمید لولایی) در «خونه به دوش» شونِه کنه تا کم پشتی شون دیده نشه.

مدل موی نیکلاس کیج NICOLAS CAGE

مدل موی نیکلاس کیج NICOLAS CAGE

صورت نیکلاس کیج کشیده و گوش های بزرگی داره؛ پس باید موهاش رو طوری کوتاه کنه که این عیوب رو بپوشونه. اون در یکی از عکس های قدیم موهاش رو بلند کرده تا گوش ها رو بپوشونه و در عکسی دیگه بغل موها رو خالی کرده که باعث شده گوش هاش مثل آینه بغل موتور گازی به چشم بیاد. اما الانش رو که ببینین با پیشونی خالی شده و صورت پر چهره بهتری داره.

مدل موی راسل کرو RUSSEL CRowe

مدل موی راسل کرو RUSSEL CRowe

راسل کرو در چهره اش ضعف چانه داره و به دلیل فاصله زیاد بینی تا لب باید ته ریش داشته باشه. اگه مانند راسل کرو پیشونی بلندی دارین، تلاش نکنین با چتری این عیب رو بپوشونین چون با این کار چانه بیرون می زند. اون الان هم این ضعف رو داره. هر چند اگه موهاش رو کج بزنه و حالت شلختگی داشته باشه، بهتره.

مدل موی برد پیت BRAD PITT

مدل موی براد پیت BRAD PITT

با این فک بیرون زده اصلا نباید ریش بزاره. ته ریش واسه این طور چهره ها بهتره. دومین اشتباه در این مدل، اینه که نباید بغل موها گرفته شه اما با گذاشتن پشت مو، این عیب کمتر به چشم میاد. تازگیا دوزاری براد پیت افتاده و ته ریش می گذارد. هر چند آرایش چهره اون بهتر هم می تونه باشه اما شاید آنجلینا مخالفه.

مدل موی جورج کلونی – GORGE CLOONEY

جورج کلونی با این پشت موی بلند دهه پنجاهی فقط یه شلوار خمره ای کم داره که سر کوچه بایستد و به اهل محل متلک بندازه. اگه خط ریش رو تا پایین گوش ادامه می داد، حالت بهتری داشت اما بعید بود چیزی از عمق فاجعه کم کنه. در عکس های جدید اما مدل موهای جورج کلونی کلاسیکه؛ به سلیقه امل، همسرش. شاید این مدل مو با یه ته ریش بهتر هم شه.

مدل موی لئوناردو دی کاپریو LEO DECAPRIO

لئوناردو دی کاپریو از اون دسته بازیگرانیه که همیشه و از دوران نوجوونی مدل موهاش سنتی بوده و در حد تایتانیک؛ مدل مویی که هیچ وقت از مد نمی افتد. اون طور که در عکس های تازه پیداست به دلیل اینکه ریش های کم حجمی داره، تلاش کرده لختی صورتش رو با ریش پروفسوری برطرف کنه تا صورتش مردونه تر نشون داده شه.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

مجله زندگی ایده آل مطالب باحال روز هالیوود