مدل سه بعدی صورت بچه شما قبل از تولد / عکس

زوج های که منتظر به دنیا اومدن بچه شون هستن واسه دیدن  اون لحظه شماری می کنن و می خواهند هر چی بیشتر از پزشکان درباره اون بشن. شرکتی در ژاپن حالا کاری کرده که شما می تونید صورت بچه تون رو قبل از به دنیا اومدن در دست تون بگیرین.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: عکس های سونوگرافی مشکی و سفید رو از یاد ببرین. هر چند اسکن های رنگی و سه بعدی این روزا در کشورای جور واجور گسترده شده ان اما شرکتی ژاپنی حالا با به کار گیری پرینترهای سه بعدی یه مدل صورت بچه شما رو قبل از به دنیا آمدنش تحویل تون می دهد.

این شرکت به نام فاسوتک مدل های سه بعدی از صورت نوزاد رو وقتی در شکم مادرشه با پرینتر خاص خود می سازه و تحویل خونواده می دهد. علاوه بر این شکل کامل جنین هم با ساخت مدل کامل از وضعیت بچه می تونه واسه پدر و مادر ساخته شه تا به عنوان خاطره واسه همیشه نگهداری شه.

مدل سه بعدی صورت بچه شما قبل از تولد / عکس

مدل سه بعدی صورت بچه شما قبل از تولد / عکس

مدل سه بعدی صورت بچه شما قبل از تولد / عکس

پرینترهای استفاده شده بوسیله این شرکت از راه لایه ای واسه ساخت مدل سه بعدی از جنین استفاده می کنن و بخاطر این نیاز به یه اسکن سه بعدی دقیق از بچه هست. در ژاپن زوج های بسیاری علاقه مند این روش شده ان و واسه دیدن صورت بچه خود یکی دو ماه زودتر از به دنیا آمدنش لحظه شماری می کنن. ساخت مدل سه بعدی صورت بچه ۵۰۰ دلار هزینه بر می داره اما پدر و مادرهایی که می خواهند مدل کامل جنین خود رو داشته باشن باید حدود ۱۲۰۰ دلار پرداخت کنن.

مدل کامل جنین به همراه یه مدل مینیاتوری تحویل پدر و مادرها داده می شن که اونا می تونن به صورت تزئینی ازش استفاده کنن. این بخشی جدیدی از خدمات این شرکته اما یکی از کارای مهم این شرکت ساخت مدل های سه بعدی از اعضای بدن بیماران به حساب میاد که به پزشکان واسه دقت در عمل های جراحی کمک می کنه.

noindex