مدلهای جذاب و جدید میز تلویزیون در سال ۲۰۱۷

یکی از ضرورترین وسیله ها در اتاق پذیرایی میز تلویزیونه امروزه میزهای تلویزیون در شکل های جور واجور طرحا و رنگا و جنسای جور واجور موجود هستن. با شروع سال ۲۰۱۷ مدل میز تلویزیون های قشنگتر و شیکی طراحی شدن که در صورت تمایل شما می تونین واسه ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل خود از این مدلای جدید میز تلویزیون استفاده کنین.

مدل میز تلویزیون ۲۰۱۷ با طرحای قشنگتر و شیک

اگه مدل و طرح میز تلویزیون با بقیه وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی مطابقت داشته باشه فضایی عالی در دکوراسیون پذیرایی منزل شما ایجاد می شه و علاوه بر این میزای ال سی دی و تلویزیون می تونن به بهترین شکل ممکن دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی رو تغییر بدن. در ادامه تصاویری از شکل های جور واجور مدل میز تلویزیون ۲۰۱۷ رو مشاهده می کنین که با امید به اینکه این مدلا با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشن.

شکل های جور واجور مدل میزهای تلویزیون سال ۲۰۱۷ واسه سالن پذیرایی

میزای تلویزیون در شکل های جور واجور طرحای سنتی و نیمه مدرن و مدرن موجود هستن و بهتره شما طرح میز تلویزیون خود رو با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون پذیرایی تون انتخاب کنین.

امروزه میزای تلویزیون در شکل های جور واجور جنسای شیشه ای و فلزی و چوبی و ام دی اف و یا ترکیبی از این مواد طراحی می شن و شما می تونین با در نظر گرفتن طرح و مدل بقیه وسایل موجود در پذیرایی جنس مناسبی رو انتخاب کنین.

علاوه بر طرح و جنس میز تلویزیون باید در انتخاب رنگ اون هم حساسیت لازم رو به خرج بدید و با در نظر گرفتن رنگای موجود در دکوراسیون سالن پذیرایی رنگ مناسبی رو واسه میز تلویزیون منزل تون انتخاب کنین.

مدلای میز تلویزیون دیواری ۲۰۱۷

میز تلویزیون دیواری از شکل های جور واجور مدل میزای پرطرفدار هستن و این مدل میزا روی دیوار نصب می شن و فضای کمی رو در سالن پذیرایی اشغال می کنن از این رو بهتره در سالنای پذیرایی با متراژ کم از میزای تلویزیون دیواری استفاده کنین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این مدل میزا توانایی جابجایی در محیط رو ندارن و اگه شما تمایل دارین واسه تغییر در دکوراسیون داخلی پذیرایی جای میز ال سی دی و تلویزیون رو تغییر بدید این مدلا نمی تونن براتون انتخاب ایده آل و مناسبی باشن.

شما عزیزان می تونین واسه مشاهده بیشتر شکل های جور واجور میز تلویزیون جدید ۲۰۱۷ در نوعای جورواجور سنتی ، مدرن ، دیواری و متحرک به فروشگاه اینترنتی بازار چوب مراجعه کنین. این فروشگاه نوعای جورواجور میز تلویزیون رو با قیمتای استثنایی و کیفیت بالا در فروشگاه خود موجود کرده. مدلهای جور واجور میز جلومبلی و مبلمان و بقیه لوازم چوبی هم در این فروشگاه هست.

منبع : فروشگاه اینترنتی بازارچوب www.bazarchoob.com

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟