رتبه اول گوگل برای شماست

یکی از بهترین و سریع ترین روشای دیده شدن کار و کاسبی شما در دنیاست. فقط داشتن یه سایت بدون دیده شدن شما به وسیله مشتری هاتون آب تو هاون کوبیدنه. کلا گوگل ادز یا گوگل ادوردز (Google adwords/ads) سیستمیه که با کمک اون میشه یه سایت رو در یافته های صفحه اول گوگل قرار داد.  با تبلیغات گوگل خیلی راحت می تونین در صفحه اول گوگل باشین، کاری که خیلی از شرکتا و برندای بزرگ انجام میدن. به طور روزانه حدود ۳ میلیارد جستجو در گوگل انجام می شه. تعدادی از این افراد نیازمند خدمات یا اجناس شمان. با تبلیغات در گوگل ادز شما می تونین در برابر دید این افراد قرار بگیرین. حتما در یافته های جستجوی گوگل با وب سایتایی مواجه شدید که در کنار لینک اونا عبارت Ad نوشته شده. این سایتا از سیستم تبلیغات گوگل استفاده کردن و با یافته های طبیعی جستجوی گوگل فرق دارن.

اگه با تبلیغات در گوگل ادز آشنایی ندارین، پیشنهاد می کنیم این مقاله رو دنبال کنین.

به چه دلیل باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنیم؟

باعث دیده شدن کار و کاسبی شما می شه. قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول یافته های جستجوی گوگل ترافیک بیشتری رو به سمت سایت شما روونه می کنه، چون که افراد بیشتری می تونن شما رو در گوگل پیدا کنن. قسمت جذاب، اینه که درصد بیشتری از این افراد می تونن تبدیل به مشتری شن و چه از این بهتر.

تبلیغات گوگل می تونه واسه هر کار و کاسبی ای با هر بودجه ای سود رسون باشه. فقط باید دقت داشت که اندازه هزینه ای که اختصاص داده می شه، با در نظر گرفتن بزرگی کار و کاسبی تون به دقت انتخاب شه تا بیشترین سود بیاری رو داشته باشه.

با تبلیغات در گوگل ادز جهانی شید!

به گونه ایست که سایت شما با انتخاب چند کلید واژه و پرداخت هزینه در مدت زمان معینی در لیست یافته های صفحه اول گوگل قرار میگیره. اینجاش خیلی مهمه که تبلیغات در گوگل ادز اگه به وسیله افراد متخصص و با تجربه انجام نشه، باعث هدر رفتن هزینه شما می شه. انتخاب کلمات کلیدی و هزینه به ازای هر کلیک باید با حساسیت انتخاب شن. مسئله مهم دیگه در تبلیغات در صفحه اول گوگل، تبدیل کاربران به مشتری هست. پس قدرت سایت و بازاریابی شماس که می تونه کاربری رو به مشتری تبدیل کنه. یعنی باید صفحات فرود و در کل سایت شما، قوی و کاربر پسند باشه.

گوگل ادوردز چیجوری کار می کنه؟

میشه گفت تبلیغات در گوگل ادوردز یه سیستم مزایده ایست. شما با در نظر گرفتن بالاترین مبلغی که رقبا واسه یه کلید واژه به ازای هر کلیک پیشنهاد دادن، می تونین بودجه خود رو واسه هر کلیک تنظیم کنین. یکی از دلایل قرار گرفتن در لینک اول یافته های، همین مبلغ پیشنهادیه.

تبلیغات در گوگل ادوردز به گونه ایست که با کلیک روی سایتتون، شما هزینه رو پرداخت می کنین. کلمات کلیدی که در برگیرنده هدف اصلی سایت شما باشه، می تونه ضمن صرفه جویی در هزینه هاتون، بیشترین سود رو واسه شما داشته باشه. یعنی واسه گرفتن نتیجه خوب با روش تبلیغات در گوگل، نیازمند شناختن خوب و دقیق بازار هدف خود هستین. ضمن اینکه حتما نیازه که یه تیم قوی شما رو در این مورد راهنمایی کنه. از وظایف تیم متخصص این هست که کلمات کلیدی شما رو بهینه کنه. مثلا با بررسی کلمات کلیدی پیشنهادی شما، می تونه یه سری کلمات رو اضافه یا کم کنه تا بیشترین تناسب رو با خدمات کار و کاسبی شما داشته باشه.

حالا خوبیش اینه به کار گیری سیستم تبلیغات در صفحه اول گوگل با گوگل ادز واسه دامنه های .ir ممکن شده.

متأسفانه به دلیل تحریم بودن ایران، امکان به کار گیری سرویس  گوگل ادوردز واسه تبلیغات گوگل خیلی راحت امکانپذیر و کار هر کسی نیس. شرکتایی در ایران هستن که این خدمات رو ارائه میدن. واسه به کار گیری تبلیغات گوگل می تونین از این شرکتا کمک بگیرین . دقت کنین که از شرکتای معتبر مانند عرش هاست در این مورد مشاوره بگیرین.

امتیازات تبلیغات در صفحه اول گوگل با گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل به شرط استفاده درست می تونه بسیار به درد بخور باشه. البته یه کار و کاسبی موفق باید بدونه که چیجوری از روشای تبلیغاتی مناسب در کنار هم و در زمان مناسب واسه نشون دادن برند خود استفاده کنه. در زیر به اصلی ترین امتیازات تبلیغات در گوگل ادز می پردازیم:

  • جذب بازدید کننده های جدید

لذت جذب کاربران هدف به سمت کار و کاسبی اینترنتی شما با تبلیغات در صفحه اول گوگل به آسونی شدنیه. جذب کاربر بیشتر مساوی هست با فروش بیشتر و سود بیشتر.

  • گوگل ادز آمار دقیق میده

شما با به کار گیری پنل گوگل ادز می تونین گزارشات دقیقی از هزینه مصرف شده واسه هر کلیک، شارژ کارت ، تعداد کلیکا و … داشته باشین. این باعث می شه که در قدمای بعدی، انتخابای هوشمندانه تری در مورد تبلیغات در صفحه اول گوگل واسه سایت خود داشته باشین.

  • امکان اضافه کردن چند لینک نشانی

تبلیغات در گوگل ادز این امکان رو میده تا چند لینک نشانی و متون تبلیغاتی تو یه تبلیغ داشته باشین. این افزونه های گوگل ادز از جمله ویژگیای مقرون به صرفه بودن تبلیغات در گوگل ادز است.

  • انجام تغییرات در هر زمان

اگه احساس می کنین که تبلیغ شما در مورد کلمات کلیدی، متن تبلیغ یا … نیاز به اصلاح داره، خیلی راحت می تونین در پنل گوگل ادوردز اونو انجام بدین.

  • ایجاد گروه های تبلیغاتی

با روش تبلیغات در گوگل ادز می تونین چندین گروه تبلیغاتی بسازین، با صفحات هدف متفاوت واسه اجناس یا خدمات جورواجور شما.

  • امکان متوقف کردن و شروع تبلیغ

تبلیغات در صفحه اول گوگل با کمک گوگل ادوردز این امکان رو میده تا هر زمان که می خواین کمپین تبلیغاتی خود رو متوقف کنین. هر طور که می خواین اونو دوباره شروع کنین. در نتیجه می تونین خیلی راحت یه کمپین به عنوان تست واسه خود بسازین.

  • تبلیغ در مکان مورد نظر شما

تبلیغات گوگل این امکان رو داره که مکان خود رو واسه نمایش تبلیغ تنظیم کنین. می تونین همه کشورا رو واسه نمایش تبلیغ خود انتخاب کنین.

امتیازات و آپشنای تبلیغات گوگل خیلی زیاده، طوریکه بعضیا در این مورد متخصص هستن و همیشه در حال کشف امکانات بیشتری از گوگل ادز هستن. با امید به اینکه این مقاله تا حدی شما رو با این سیستم بزرگ آشنا کرده باشه.

تماس : ۰۲۱۶۶۹۷۹۰۳۹