ارتباط در مقابل اعتبار : کدام لینک‌ها از ارزش بیش‌تری در سئو برخوردارند ؟

در دنیا ایده ال همه چیز همون طوره که گوگل می خواد. نویسندگان لینک سازای حرفه ای هستن و هر لینکی که در سایتا می بینیم از جهت رابطه و اعتبار در حد عالی خود قرار دارن. اما به عنوان یه آدم که همیشه احتمال خطا در اون هست میشه این قدر ایده ال در دنیا زیست؟ دنیا ما با تموم اشتباهاتی که در اون مرتکب میشیم و بعد از اون جریمه های گوگل رو قبول می کنیم هیچ وقت ایده ال نمیشه. در این مواقع اولین سوالی که در بحث لینک سازی به ذهن کاربر می رسه اینه که بدونه اعتبار در ساخت لینک هاش اثر داره یا رابطه؟
در تعیین لینکا اعتبار و منبع مهمه یا ارزش و ربط مطلبی که بدون لینک می دیم؟ واسه جواب به این سوال بررسی مفصلی در سطح وب و لینکای به کار برده شده در معتبرترین و موفق ترین سایتا دنیا انجام دادیم. نتیجه این بررسی رو با هم به نظاره می شینیم.
واسه هر کدوم از ملاکای زیر دیدگاه های مختلفی رو بررسی می کنیم:
رابطه در لینک دهی
۱. در همه دیدگاه هایی که درباره ربط داشتن لینکا هست یه رای مشترک دیده می شه: گوگل ممکنه معتبر بودن منبع لینک رو جدی نگیره اما از بی رابطه بودن اون هیچوقت نمی گذره!
۲. لینکای در رابطه بیش ترین ترافیک طبیعی رو به سمت وب سایتایی هدایت می کنه که هیچوقت شانس دیده شدن به وسیله گوگل رو نداشتن.
۳. رابطه داشتن لینک به اصل مطلب وقتیه واسه رشد محتوا. بعضی از کارشناسان ما در طول بررسیای انجام شده دیدن که سایتایی با لینکای در رابطه هنوزم شانس واسه کسب اعتبار دارن؛ اما سایتایی که رابطه لینک رو فقط به بهونه اعتبار اون ندیده می گیرن شاید فرصت دوباره ای نداشته باشن.

اعتبار در لینک دهی
اعتبار بیشتر چیزی شخصیه و این که بخوایم منبع مطلب در در لینک ساختن در نظر بگیریم بستگی به روش تفکر نویسنده داره. این که کاربران به چقدر از یه مطلب استقبال کنن از نظر منطقی بیشتر به رابطه مطلب بستگی داره تا اعتبار اون.
نتیجه گیری :
به جربزه میشه گفت که مبحث ساخت لینک، این مسئله مهم امروز، هیچوقت مشکی و سفید نیس. هر چند که نظرات مثبت در رابطه لینک به مطلب تا اعتبار اون بیش تره اما باید با دیدی خاکستری به این قضیه نگاه کرد.
مطمئنا در اندازه بزرگ کاربر به سند لینک شما اهمیت نمی ده؛ بلکه تشنه مطلبیه که اونو با جزئیات بیش تری آشنا کنه.

حتما بخونین :

    • ۱۰ مورد عادی کلاهبرداری در سئو : کلاهبرداران رو بشناسین
    • به کار گیری پینترست در سئو
    • درباره بازاریابی محتوا چه میدونید
    • بازاریابی محتوا

  • سئو محلی در سال ۲۰۱۷ ؛ تحولات زیادی در راه س
  • الگوریتم گوگل در سال ۲۰۱۷ و تغییرات سئو سایت

Releated

10 تفریح پرطرفدار کیش به رأی گردشگران!

تفریحات پر طرفدار کیش می‌دانید چه چیزی را همه دوست دارند؟ اینکه بدون صرف زمان و هزینه‌ی زیاد، به بهترین نتایج برسند! شک ندارم شما هم از بررسی بیهوده‌ی سایت‌های ایرانی خسته شده‌اید و به دنبال یک جواب واقعی می‌گردید. چیزی که شما به شدت نیاز دارید، یک راهنمای تفریحات کیش است. البته باید بدانید که تمام […]

چگونگی نظافت مجتمع های تجاری

چگونگی نظافت مجتمع های تجاری یکی از عوامل مهم و اساسی رونق کسب و کار و جذب مراجعه کننده بیشتر در مراکز تجاری، پاکیزگی و تمیزی محیط می باشد. با فراهم آوردن محیطی درخشان و لوکس می توان تمایل بیشتری به ماندن افراد در یک محیط ایجاد نموده و یا احتمال مراجعه مجدد آنها را […]